Pult centrální ochrany
Fyzická ostraha
Úklidové služby

O bezpečnostní agentuře SIDA s.r.o.

Jsme stabilní a silnou firmou v oblasti komerční bezpečnosti a úklidových služeb, působící na trhu od roku 1994. Základem naší strategie je individuální přístup k zákazníkovi, nabídka reálných služeb za odpovídající ceny. Při návrhu způsobu zabezpečení myslíme vždy na efektivitu námi poskytovaných služeb.

Cílem naší společnosti je dodávka kvalitních služeb, splňující obecně dané a osvědčené standardy. Naši vedoucí pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oblasti bezpečnosti majetku a osob a v oblasti úklidových služeb. Zastáváme názor, že jedině poctivou, dlouhodobou a cílevědomou prací při výběru, řízení a kontrole našich pracovníků jsme schopni obhájit své místo na trhu a naplnit požadavky našich zákazníků.

Další významnou možností v rámci námi dodávaných služeb je uplatnění náhradního plnění u větších odběratelů a možnost těchto odběratelů splnit zákonnou podmínku naplnění povinného podílu při zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Jsme provozně  a ekonomicky stabilní firma, jejíž řídící struktura a stále se inovující technické zázemí dovoluje trvale nabízet a dodávat kvalitní služby.

  • Společnost SIDA s.r.o. má certifikován (Best Quality) systém managementu jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001:2009.
  • Společnost SIDA s.r.o. je držitelem Osvědčení č. 000678  Národního bezpečnostní úřadu České republiky.
  • Společnost SIDA s.r.o. je členem Hospodářské komory ČR a dodržuje její Etický kodex.
Vše pro Vaši bezpečnost

Jsme provozně a ekonomicky stabilní firma, jejíž řídící struktura a stále se inovující technické zázemí dovoluje trvale nabízet a dodávat kvalitní služby.

Nepřetržitá podpora a pomoc
582 362 195, 607 798 018

Spojovatel
582 345 463