Pult centrální ochrany
Fyzická ostraha
Úklidové služby

Politika jakosti

Jsme si vědomi, že kvalita služeb poskytovaných společností SIDA s.r.o. v oblasti komerční bezpečnosti a úklidových služeb  je základním předpokladem pro konkurenceschopnost a úspěch naší společnosti. Chceme obstát při naplňování vysokých požadavků na kvalitu dodávaných služeb kladených našimi zákazníky.

Proto vytváříme a uplatňujeme systémový přístup k jakosti svých produktů a služeb v souladu s požadavky norem řady ISO 9001. Hlavní zásadou vrcholového vedení společnosti je zavedení, udržování a trvalé zlepšování systému jakosti, bez kterého společnost nemůže dlouhodobě obstát v tržních podmínkách. Všichni zaměstnanci si uvědomují, že zavedení QMS a následná spokojenost zákazníka je nezbytností, která je v končeném důsledku výhodná i pro ně.

Více informací

Společnost SIDA s.r.o. má certifikován (Best Quality) systém managementu jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001 : 2016  pro tyto obory činnosti:

Vše pro Vaši bezpečnost

Jsme provozně a ekonomicky stabilní firma, jejíž řídící struktura a stále se inovující technické zázemí dovoluje trvale nabízet a dodávat kvalitní služby.

Nepřetržitá podpora a pomoc
582 362 195, 607 798 018

Spojovatel
582 345 463