Pult centrální ochrany
Fyzická ostraha
Úklidové služby

Dálkový kamerový dohled SIDA s.r.o.

Od května 2006 začala společnost SIDA s.r.o. poskytovat zcela novou službu dálkového kamerového dohledu.

K rozvoji a zavedení této služby přispělo značné zlevnění komponent kamerových systémů a zrychlení, zkvalitnění a cenové zpřístupnění internetového připojení. Kvalitní kamerový systém s dálkovým dohledem lze vybudovat již od 70.000,- Kč.

Jak dálkový kamerový dohled funguje

Kde kamerový systém s dálkovým dohledem instalovat?

Kamerové systémy s dálkovým dohledem je vhodné instalovat všude tam, kde zákazník potřebuje mít neustálý dozor nad pohybem v určených prostorách a všude tam, kde neustále se zvyšující cena lidské práce při ostraze objektu již nepřiměřeně zasahuje do ekonomické přijatelnosti způsobu ostrahy.

Kamerové systémy s dálkovým dohledem jsou tedy vhodné k instalaci v objektech, kde na základě dálkového dohledu lze snížit počet strážných v objektu. Při nahrazení jednoho strážného kamerovým dohledem s dobudováním odpovídající elektronické zabezpečovací signalizace je návratnost vložené investice v řádech několika měsíců.

U menších objektů lze tímto způsobem nahradit fyzickou ostrahu zcela.

Jaké jsou další možnosti kamerového systému s dálkovým dohledem?

Další výhodou takto koncipovaného systému je možnost dálkového připojení majitelů a vybraných managerů zákazníka k systému a možnost v případě nutnosti sledovat dění v objektu odkudkoliv na světě. Stačí k tomu PC, internet, potřebné softwarové vybavení na CD a přístupová hesla do systému. Pokud zrovna nemáte přístup k PC, je možné využít i vhodného mobilního telefonu.

Vše pro Vaši bezpečnost

Jsme provozně a ekonomicky stabilní firma, jejíž řídící struktura a stále se inovující technické zázemí dovoluje trvale nabízet a dodávat kvalitní služby.

Nepřetržitá podpora a pomoc
582 362 195, 607 798 018

Spojovatel
582 345 463