+420 582 345 463 info@sida.cz

Politika jakosti SIDA s.r.o.

Jsme si vědomi, že kvalita služeb poskytovaných společností SIDA s.r.o. v oblasti komerční bezpečnosti a úklidových služeb je základním předpokladem pro konkurenceschopnost a úspěch naší společnosti. Chceme obstát při naplňování vysokých požadavků na kvalitu dodávaných služeb kladených našimi zákazníky.

Proto vytváříme a uplatňujeme systémový přístup k jakosti svých produktů a služeb v souladu s požadavky norem řady ISO 9001. Hlavní zásadou vrcholového vedení společnosti je zavedení, udržování a trvalé zlepšování systému jakosti, bez kterého společnost nemůže dlouhodobě obstát v tržních podmínkách. Všichni zaměstnanci si uvědomují, že zavedení QMS a následná spokojenost zákazníka je nezbytností, která je v končeném důsledku výhodná i pro ně.

Základem naší činnosti je řádná příprava a realizace zakázky. Prostřednictvím neustálé kontroly kvality dodávaných služeb, zlepšováním používaných postupů, školením a rekvalifikací našich pracovníků, zaváděním moderních metod a technických prostředků do systému dodávek služeb se snažíme předcházet možným vadám v dodávce. Včasné odhalování možných příčin vad, pravidelnými kontrolami a analýzami dosažených výsledků pracujeme na dalším rozvoji našeho systému managementu jakosti.

Cílem vyhlášení politiky jakosti je zajistit zákazníkům, kteří se setkávají se službami od nás, plnění požadavků na jakost, jejich bezproblémové provedení a spolehlivost.

Pro naplnění politiky jakosti jsou stanoveny následující strategické cíle:

  • neustálý rozvoj společnosti a posilování pozice na trhu komerční bezpečnosti
  • stálé sledování potřeb zákazníka a okamžitá reakce na jeho požadavky
  • stálý rozvoj lidských zdrojů ve firmě a neustálé zdokonalování jejich profesního růstu
  • využívání nejmodernějších technologií a systémů při ostraze majetku a osob
  • šetrnost k životnímu prostředí v rámci dodávky úklidových služeb

Společnost SIDA s.r.o. má certifikován (AUDiSO) systém managementu jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001 : 2016 pro tyto obory činnosti:

zajištění fyzické ostrahy
zajištění elektronické ostrahy majetku
zajištění úklidových služeb
velkoobchod a maloobchod s kancelářskými potřebami

Skip to content