Pult centrální ochrany
Fyzická ostraha
Úklidové služby

Ostraha vozidel a navigace SIDA s.r.o.

Bezpečnostní agentura SIDA s.r.o. je certifikovaným smluvním parnerem systému ONI. Zásahová vozidla a dispečink jsou vybaveny unikátní technologií systému ONI sloužící k zjištění napadení střeženého vozidla a jeho dohledání.

Unikátnost systému ONI je mimo jiné i ve způsobu řešení monitorování mobilních objektů pomocí monitorovacího software INETG, který je výjimečnou webovou aplikací, umožňující autorizovaným klientům přístup k jejich datům a zobrazení těchto dat na mapovém podkladu.

Více podrobností

ONI Sledování vozidel

ONI sledování vozidelSlužba ONI Sledování je určena pro uživatele, kteří chtějí mít dokonalý přehled o aktuální poloze, historii pohybu svých vozidel a chtějí snížit provozní náklady a zjednodušit administrativu.

Služba ONI Sledování je tedy službou určenou převážně k logistickým potřebám firem. Tato služba využívá dat získaných z GPS a GSM/GPRS přenosem je posílá spolu s daty jednotlivých vstupů a výstupů do technologického centra, kde jsou data archivována a pomocí webového prohlížeče a aplikace I-NET-G připravena k použití klientům. Koncový klient má pomocí přístupových hesel přístup ke svému vozovému parku, kde může sledovat aktuální polohu svých vozidel i podrobnou historii pohybu a mnohé další informace. Archivovaná data je možno ihned exportovat do sw Kniha jízd XP.

Přístup k datům a zobrazení těchto dat na mapovém podkladu je v reálném čase, včetně možnosti kdykoliv zpětně vykreslit starší jízdy. INETG je velmi dobře ovladatelný a přehledný.

Aplikace do mobilních telefonů MINI-NET-G >>>
Kniha jízd XP >>>
Navigace v systému ONI >>>
TomTom Navigator 5 >>>

Cenové náklady na hardware potřebný pro službu ONI sledování již od 7.990,- Kč. Cenové náklady na provoz služby ONI sledování již od 200,00 Kč za měsíc služby.

ONI Střežení

Služba ONI Střežení je unikátním řešením pro ostrahu a následné dohledání napadeného vozidla. Služba je učena pro ty uživatele, kteří chtějí minimalizovat riziko ztráty svého vozidla. Do systému ONI střežení je zapojeno 140 zásahových vozidel rozmístěných po celé České republice, což znamená nejrychlejší reakci na případné napadení vozidla. Zásahová flotila je vybavena speciálním radarovým zařízením pro dohledávání napadených vozidel.

Se službou ONI Střežení automaticky zákazník dostává službu ONI Sledování s tarifem REAL (zasílání aktuální polohy každou minutu).

Více podrobností

Proč byste měli zvolit službu Sledování nebo Střežení v Systému ONI?

 • neustálý a aktuální přehled o pohybu Vašich vozidel odkudkoliv
 • nízké pořizovací náklady – ke sledování Vám stačí pouze internetové připojení
 • nízká cena služby
 • software Kniha jízd XP 2.0, který je určen právě pro klienty Systému ONI
 • můžete kdykoliv sledovat Vaše vozidla na mobilním telefonu
 • pokud máte PC s připojením na internet, budou Vaše náklady na pořízení SW a jeho upgradu nulové
 • díky webové aplikaci nepotřebujete správce pro správu programového vybavení
 • neplatíte za mapové podklady a upgrade mapových podkladů
 • velmi spolehlivý systém střežení s velkým množstvím zásahových vozidel

Jak získat službu Sledování a Střežení v Systému ONI?

 • vyžádejte si více informací od naší společnosti nebo přímo nezávaznou obchodní schůzku našeho zástupce na info@sida.cz
 • v případě hlubšího zájmu vypracujeme návrh obchodní smlouvy
 • po podpisu smlouvy dojde k instalaci vozidlových jednotek
 • provedeme zaškolení vaší pověřené osoby (osob) pro práci s INETG a knihou jízd
 • dojde k inicializaci celého systému a předání potřebných přístupových kódů
 • užívání zvolených služeb v Systému ONI

Cenové náklady na hardware potřebný pro službu ONI střežení již od 11.990,- Kč. Cenové náklady na provoz služby ONI střežení je 450,00 Kč (včetně služby ONI sledování REAL) za měsíc služby.

Vše pro Vaši bezpečnost

Jsme provozně a ekonomicky stabilní firma, jejíž řídící struktura a stále se inovující technické zázemí dovoluje trvale nabízet a dodávat kvalitní služby.

Nepřetržitá podpora a pomoc
582 362 195, 607 798 018

Spojovatel
582 345 463