Pult centrální ochrany
Fyzická ostraha
Úklidové služby

Převoz finančních hotovostí a cenností SIDA s.r.o.

Službu převozu finančních hotovostí a cenností je možné rozdělit do základních dvou kategorií:

Převoz finančních hotovostí a cenností

Společnost SIDA s.r.o. v rámci dodávky služeb odpovídá zákazníkovi od převzetí peněz a cenností za řádné uložení peněz a cenností zákazníka v určeném místě tentýž den (odpovědnost za zcizení, ztrátu, zničení). Přeprava je pojištěna společností SIDA s.r.o. a je uskutečňována v rámci pojistných podmínek. Přeprava je uskutečňována bez nutnosti přítomnosti pracovníka zákazníka.

Doprovod převozu finančních hotovostí a cenností

Společnost SIDA s.r.o. v rámci dodávky služeb odpovídá zákazníkovi za ochranu zásilky, neodpovídá za ztrátu, zničení, zcizení. Přeprava není pojištěna společností SIDA s.r.o. a je uskutečňována v rámci pojistných podmínek zákazníka. Přeprava je uskutečňována za přítomnosti pracovníka zákazníka, který je při přepravě „poslem“a peníze a cennosti jsou po celou dobu přepravy v jeho moci.


Podmínky přepravy

Vzhledem ke značné rizikovosti při dodávce této služby je možné bližší podmínky přepravy a další informace o této službě získat pouze na základě konkrétního požadavku.

Vše pro Vaši bezpečnost

Jsme provozně a ekonomicky stabilní firma, jejíž řídící struktura a stále se inovující technické zázemí dovoluje trvale nabízet a dodávat kvalitní služby.

Nepřetržitá podpora a pomoc
582 362 195, 607 798 018

Spojovatel
582 345 463