SIDA s.r.o. – Ostraha vozidel a navigace
 
 
 
 
 
 
 
 

Ostraha vozidel a navigace SIDA s.r.o.

Bezpečnostní agentura SIDA s.r.o. je certifikovaným smluvním parnerem systému ONI. Zásahová vozidla a dispečink jsou vybaveny unikátní technologií systému ONI sloužící k zjištění napadení střeženého vozidla a jeho dohledání.
 
 
 
Unikátnost systému ONI je mimo jiné i ve způsobu řešení monitorování mobilních objektů pomocí monitorovacího software INETG, který je výjimečnou webovou aplikací, umožňující autorizovaným klientům přístup k jejich datům a zobrazení těchto dat na mapovém podkladu.
 
Více podrobností >>>
 

ONI Sledování vozidel

 
Služba ONI Sledování je určena pro uživatele, kteří chtějí mít dokonalý přehled o aktuální poloze, historii pohybu svých vozidel a chtějí snížit provozní náklady a zjednodušit administrativu.

Služba ONI Sledování je tedy službou určenou převážně k logistickým potřebám firem. Tato služba využívá dat získaných z GPS a GSM/GPRS přenosem je posílá spolu s daty jednotlivých vstupů a výstupů do technologického centra, kde jsou data archivována a pomocí webového prohlížeče a aplikace I-NET-G připravena k použití klientům. Koncový klient má pomocí přístupových hesel přístup ke svému vozovému parku, kde může sledovat aktuální polohu svých vozidel i podrobnou historii pohybu a mnohé další informace. Archivovaná data je možno ihned exportovat do sw Kniha jízd XP.

Přístup k datům a zobrazení těchto dat na mapovém podkladu je v reálném čase, včetně možnosti kdykoliv zpětně vykreslit starší jízdy. INETG je velmi dobře ovladatelný a přehledný.

 
 
 
ostraha vozidel
 
 
 
 

ONI Střežení

Služba ONI Střežení je unikátním řešením pro ostrahu a následné dohledání napadeného vozidla. Služba je učena pro ty uživatele, kteří chtějí minimalizovat riziko ztráty svého vozidla. Do systému ONI střežení je zapojeno 140 zásahových vozidel rozmístěných po celé České republice, což znamená nejrychlejší reakci na případné napadení vozidla. Zásahová flotila je vybavena speciálním radarovým zařízením pro dohledávání napadených vozidel.

Se službou ONI Střežení automaticky zákazník dostává službu ONI Sledování s tarifem REAL (zasílání aktuální polohy každou minutu).

 
Více podrobností >>>
 
 
oni partner